Kolorowe parasolki nad ulicą

Tunel parasolkowy, czyli kolorowy zawrót głowy!
Chcesz podnieść potencjał marketingowy danego miejsca? Sprawić, że będzie to wymarzony punkt spotkań, w którym każdy chce mieć „selfie”? A może pragniesz by żaden przechodzień nie miał wzroku wbitego w chodnik, tylko radosny uśmiech na twarzy?
Firma Christmas Decor po raz kolejny wkracza by nasycić miejskie przestrzenie feerią barw, tym razem w okresie letnim – przedstawiamy nasz modułowy tunel parasolkowy, inspirowany słynnym Umbrella Sky Project.
Dekoracja składa się z praktycznych modułów, które można łączyć do osiągniecia pożądanej długości (nawet do 36 metrów i więcej). Moduły mają wymiary 6m (dł.) x 7m ( szer.) x 6m (wys.) – dzięki odpowiedniej wysokości, pod tunelem bez problemu przejedzie auto dostawcze, a więc udekorowana ulica będzie w dalszym ciągu funkcjonalna. Dodatkowo, konstrukcja nie wymaga wwiercania się w podłoże, czy elewację – można ją bezpiecznie postawić w dowolnym miejscu.
W 2021 roku, nasz tunel robił furorę w urokliwej uliczce Białegostoku. Tego lata Ty możesz wprowadzić radość do opatrzonych przestrzeni – gwarantujemy, że na ten widok w każdym przechodniu obudzi się wewnętrzne dziecko.
Masz pomysł i zapotrzebowanie na dekoracje, a nie wiesz jak je zrealizować? Skontaktuj się z nami, a my chętnie podejmiemy się wdrożenia Twojego projektu w życie, zawsze służąc szczerą i fachową opinią.

TOP
Skip to content